Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd.

 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Jiangsu A-wei Lighting Co., Ltd. نمایه شرکت
مارک های روشنایی A-wei
صادرات کامپیوتر < 10%

معرفی

روشنایی A-wei یک شرکت مشترک است که در شهر Changzhou واقع شده است. ما در زمینه تولید نورپردازی در فضای باز مانند چراغ های خیابانی ، چراغ های سیل ، چراغ های تونل و روشنایی باغ تخصص داریم. علاوه بر این ، محصولات ما زمینه نور هوشمند ، روشنایی خورشیدی را پوشش می دهند. LED و غیره. بعد از 10 سال توسعه در صنعت روشنایی در فضای باز ، اکنون ما یکی از حرفه ای ترین کارخانه های روشنایی در چین هستیم. امروزه ، ما توسط برخی از شرکت های معروف مارک تجاری از چین و خارج از کشور به عنوان شریک OEM واجد شرایط پذیرفته می شویم. ما به بیش از 50 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می کنیم.

شرکت ما از سه شعبه تولید ، یک گروه نصب پروژه و دو شعبه فروش با مساحت ساخت 21000 consists تشکیل شده است. ما به شدت تصدیق سیستم ملی کیفیت IS09001: 2000 را اتخاذ می کنیم ، تجهیزات پیشرفته ساخت و آزمایش را اتخاذ می کنیم ، و همچنین یک تیم فنی حرفه ای را سازماندهی می کنیم. در سال 2011. تعداد کل sates به 320،000 مجموعه ، از جمله 240،000 مجموعه صادر شده است

محصولات ما دارای گواهینامه CE ، UL ، ROSH و SASO هستند. نورپردازی هوشمند در عمل و ظاهر اختراع ثبت می شود. به ما احراز هویت روشنایی سبز اعطا شده توسط GIA داده شده است.

ما همچنان با ایجاد فناوری پیشرفته و تجربه تولید کافی ، اصل ایجاد ارزش برای مشتریان را انجام می دهیم. ما در عملکرد کامل محصولات بهبود می یابیم.

نورپردازی A-wei برای شما ، نورپردازی A-wei به آینده!

تاریخ

روشنایی A-wei یک شرکت مشترک است که در شهر Changzhou واقع شده است. ما در زمینه تولید نورپردازی در فضای باز مانند چراغ های خیابانی ، چراغ های سیل ، چراغ های تونل و روشنایی باغ تخصص داریم. علاوه بر این ، محصولات ما زمینه روشنایی هوشمند ، روشنایی خورشیدی را پوشش می دهند. LED و غیره. بعد از 20 سال توسعه در صنعت روشنایی در فضای باز ، اکنون ما یکی از حرفه ای ترین کارخانه های روشنایی در چین هستیم. امروزه ، ما توسط برخی از شرکت های معروف مارک تجاری از چین و خارج از کشور به عنوان شریک OEM واجد شرایط پذیرفته می شویم. ما به بیش از 50 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می کنیم.

نمایشگاه های تجاری در سراسر جهان:

 • 2018.9 نمایشگاه بین المللی روشنایی شانگهای
 • 2018.10 نمایشگاه روشنایی HK

 • 2018.11 نمایشگاه روشنایی اسپانیا

سرویس

 1. طی 24 ساعت به کلیه سوالات شما با جزئیات پاسخ داده می شود.
 2. پرسنل فروش خوب و منفعل و پس از فروش به سؤالات شما به زبان انگلیسی و برخی از زبانهای دیگر پاسخ می دهند.
 3. نصب شده و خدمات سفارشی هم برای محصول و هم برای بسته بندی در دسترس است.
 4. مهندسین و تکنسین های R&D با تجربه قادر به انجام پروژه های ODM هستند.
 5. مهندس حرفه ای برای ساخت تقلید Dialux برای روشنایی خیابان ، روشنایی انبار ، روشنایی ورزشگاه و روشنایی مرکز ورزشی و غیره.
 6. توزیع کنندگان خوش آمدید برای همکاری با هم.

تیم ما

فرهنگ شرکت ما نشاط و جوانی است ، رئیس کارمندان را تشویق می کند که هرگونه ایده جدیدی را که می توانند انجام دهند ، می توانند کارمندان لازم برای بحث و گفتگو باشند. معمولاً کارمند و رئیس مانند دوستان کنار هم می آیند ، کارکنان ما احساس مسئولیت جدی دارند ، شرکتی که اضافه کاری داوطلبانه دارد.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا محصولات رضایت بخش را به شرکای خود ارائه دهیم و تمام حرفه ای خود را برای ارائه محصولات نوآورانه به شرکای خود تمرین می کنیم.

ما به شما محصولات با کیفیت و خدمات حرفه ای می دهیم.

پیام بگذارید